Társalgó

Március 19-én kezdődik legújabb INGYENES bajnoskágunk a 18-as WTCR moddal. A 7 fordulós bajnokság minden helyszínén 3-3 futam kerül megrendezésre és az vég végén díjakkal ünnepeljük a legjobbakat. Gyere, győzd le az magyar ewtcr pilótákat és legyél te a legjobb!
tpiski
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2019.01.14. 15:13

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: tpiski » 2019.06.08. 13:27

Bírói Testület írta:
2019.06.07. 20:35
Zandvoort BT döntések kint, pontverseny hamarosan frissül!
Kernem a BT-t, hogy vizsgaljak ujra az eseteimet. Nem vagyok feddhetetlen, de a bajnoksagbol valo kizaras szerintem tul sulyos buntetes, nem beszelve arrol, hogy ezzel csapattarsamat is buntetitek. Koszonom!

Az mar csak a hab a tortan, hogy Mandity Istvan inkorrekt modon kipecezett maganak es olyan eseteket is ovott, amelyekben nem erintett. A szabalyok lehetoseget adnak ugyan ra, de igy barkit ki lehet tiltatni viszonylag hamar, a sportszeruseggel ez koszonoviszonyban sincs. O volt az, aki a Norisringi futamokon ketszer is kilokott tobbunket a rajtnal es ezen a futamon sem fogta vissza magat. Szegyeld magad!

Avatar
Bírói Testület
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2018.08.25. 15:10

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bírói Testület » 2019.06.09. 09:15

tpiski írta:
2019.06.08. 13:27
Bírói Testület írta:
2019.06.07. 20:35
Zandvoort BT döntések kint, pontverseny hamarosan frissül!
Kernem a BT-t, hogy vizsgaljak ujra az eseteimet. Nem vagyok feddhetetlen, de a bajnoksagbol valo kizaras szerintem tul sulyos buntetes, nem beszelve arrol, hogy ezzel csapattarsamat is buntetitek. Koszonom!

Az mar csak a hab a tortan, hogy Mandity Istvan inkorrekt modon kipecezett maganak es olyan eseteket is ovott, amelyekben nem erintett. A szabalyok lehetoseget adnak ugyan ra, de igy barkit ki lehet tiltatni viszonylag hamar, a sportszeruseggel ez koszonoviszonyban sincs. O volt az, aki a Norisringi futamokon ketszer is kilokott tobbunket a rajtnal es ezen a futamon sem fogta vissza magat. Szegyeld magad!
Megnéztük a 4 esetet, ahol büntetést kaptál. Mind a négy eset 100%-ig túlvállalt hadművelet volt, ami elkerülhető lett volna és előzési pozícióba mind a 4 esetben úgy kerültél, hogy az előtted lévőt megtoldat/ félrelökted/ nekimentél 5 autó távolságból. A bajnokságból való kizárást nem ez a 4 eset váltotta ki nálunk, hanem van egy szabályzatunk és mi annak mentén haladunk. A szabályzat leírja, hogy mennyi büntetőpontot kell elérni ahhoz, hogy kizárasd magad. Az egész éves teljesítménnyeddel érted ezt el. Ezzel nem mi büntetjük a csapattársadat, hanem te bünteted a vezetéseddel őt, ne kend ránk...

Mindenki azt óv amit akar, beszéljétek meg a problémátokat prvátban Mándity Istvánnal. Ha nehezményezi azt, hogy bajnoki csatában vagytok egymással és te úgy nyersz vele szemben pontokat, hogy lökdösve mész előre, Ő meg beragad, akkro szíve joga óvni. Ő is érintett akkor az esetekben és 100%-osan megteheti az óvást. Ha annyira rád szállt volna, már az első futam után óvott volna, mégis várt a 6. futamig, beszéld meg vele, hogy mi volt a gondja veled és ősszel már reméljük elkerülhető lesz ez az esemény.

A bírói döntés változatlan.
PSRL Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/PSRLRacing/

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Mihajlovics Máté
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2018.08.30. 19:57

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mihajlovics Máté » 2019.06.09. 14:39

Bár nem mintha sok vizet zavarna csak szeretném megkérdezni hogy lehetséges hogy nem kaptam meg a Zandvoot-i első futam pontjait ?
Elvileg 7.-ik lettem de a pont táblázatban semmi nincs írva R1-hez. :O
Mihajlovics Máté

Avatar
Bírói Testület
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2018.08.25. 15:10

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bírói Testület » 2019.06.10. 09:03

Mihajlovics Máté írta:
2019.06.09. 14:39
Bár nem mintha sok vizet zavarna csak szeretném megkérdezni hogy lehetséges hogy nem kaptam meg a Zandvoot-i első futam pontjait ?
Elvileg 7.-ik lettem de a pont táblázatban semmi nincs írva R1-hez. :O
Köszi a jelzést, volt egy elírás a táblázatban, javítva!
PSRL Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/PSRLRacing/

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Mihajlovics Máté
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2018.08.30. 19:57

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mihajlovics Máté » 2019.06.10. 12:16

Bírói Testület írta:
2019.06.10. 09:03
Mihajlovics Máté írta:
2019.06.09. 14:39
Bár nem mintha sok vizet zavarna csak szeretném megkérdezni hogy lehetséges hogy nem kaptam meg a Zandvoot-i első futam pontjait ?
Elvileg 7.-ik lettem de a pont táblázatban semmi nincs írva R1-hez. :O
Köszi a jelzést, volt egy elírás a táblázatban, javítva!

Köszönöm ! :)
Mihajlovics Máté

Stevo86
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018.09.04. 12:27

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Stevo86 » 2019.06.10. 19:25

tpiski írta:
2019.06.08. 13:27
Bírói Testület írta:
2019.06.07. 20:35
Zandvoort BT döntések kint, pontverseny hamarosan frissül!
Kernem a BT-t, hogy vizsgaljak ujra az eseteimet. Nem vagyok feddhetetlen, de a bajnoksagbol valo kizaras szerintem tul sulyos buntetes, nem beszelve arrol, hogy ezzel csapattarsamat is buntetitek. Koszonom!

Az mar csak a hab a tortan, hogy Mandity Istvan inkorrekt modon kipecezett maganak es olyan eseteket is ovott, amelyekben nem erintett. A szabalyok lehetoseget adnak ugyan ra, de igy barkit ki lehet tiltatni viszonylag hamar, a sportszeruseggel ez koszonoviszonyban sincs. O volt az, aki a Norisringi futamokon ketszer is kilokott tobbunket a rajtnal es ezen a futamon sem fogta vissza magat. Szegyeld magad!
Tisztelettel megjegyezném feléd, hogy szezon elején mikor ellenem vétkeztél (több alkalommal is) és írtam neked a fórumra, akkor válaszra sem méltattál. Én sem vagyok fedhetetlen, szoktak haragudni pályán levő emberekre, ha vétenek ellenem. Ellenben direkt nem szokásom gondot okozni másnak a pályán, ezt kikérem magamnak!
Közvetlen előttem történt eseteket, nem értem miért ne nézhetném vissza jómagam is?
-Mándity István-

Avatar
Bírói Testület
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2018.08.25. 15:10

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bírói Testület » 2019.06.19. 07:48

Nem jött óvás, a pontverseny hamarosan frissül!
PSRL Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/PSRLRacing/

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Avatar
Bírói Testület
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2018.08.25. 15:10

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bírói Testület » 2019.06.29. 21:33

Hivatalosan is véget ért a tavaszi WTCR bajnokságunk.

Egyéni bajnokság:

1. Nándori Márk
2. Nagy Balázs
3. Füredi Zoltán

Csapat bajnokság:

1. S&B Kerékvető Podcast Racing
2. BlueMotion Team
3. MM Racing Team

> Bajnokság végeredménye <



Köszönjün a részvételt, találkozunk ősszel! A díjátadóról és a Hyp-R ZONE nyereményeiről hamarosan tájékoztatunk mindenkit.
PSRL Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/PSRLRacing/

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

FuReady
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2018.08.29. 20:20

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2019.06.30. 10:45

Ez az első alkalom, hogy PSRL-be (vagy VSR pályaversenyzésben) felértem a dobogóra, úgyhogy boldog vagyok. :) (eddig mindig csak az összetett negyedik helyekig jutottam)
Ráadásul az év elején sokat gondolkodtam, hogy induljak-e... Az utolsó, shanghai-i forduló pedig erőn felül alakult, nem számítottam ilyen jó eredményekre, mindenből jól jöttem ki, amivel a harmadik helyem sikerült bebiztosítanom. 8-)
Gratulálok az első két helyezettnek + mindenkinek, aki teljesítette a szezont.
Füredi Zoltán

Stex06
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019.03.11. 17:57

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Stex06 » 2019.07.01. 18:26

Sziasztok!

Először is gratulálok a dobogósoknak és természetesen mindenkinek aki részt vett a bajnokságban!
Magam részéről örülök, hogy itt lehettem és versenyezhettem, ez volt az első szezonom. Igaz, az eredmények még nem jöttek, de élveztem így is minden versenyhétvégét! :)
Ősszel találkozunk, kellemes nyarat mindenkinek!

Válasz küldése