Társalgó

Március 19-én kezdődik legújabb INGYENES bajnoskágunk a 18-as WTCR moddal. A 7 fordulós bajnokság minden helyszínén 3-3 futam kerül megrendezésre és az vég végén díjakkal ünnepeljük a legjobbakat. Gyere, győzd le az magyar ewtcr pilótákat és legyél te a legjobb!
Holczreiter
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2018.12.19. 18:48

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Holczreiter » 2019.05.14. 21:53

Szerintem egy szervezőnek nem így kellene megszólítani idegen embereket hogy “kuss”. Elég bátor ember vagy . Szerintem azért vigyázz egyszer nehogy szájba csavarjon valaki ezért a beszédért. És köszi kihagyom az őszi fordulót . Nem fogok eret vágni magamon a hiánya miatt.

Avatar
Bírói Testület
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2018.08.25. 15:10

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bírói Testület » 2019.05.14. 21:59

Holczreiter írta:
2019.05.14. 21:53
Szerintem egy szervezőnek nem így kellene megszólítani idegen embereket hogy “kuss”. Elég bátor ember vagy . Szerintem azért vigyázz egyszer nehogy szájba csavarjon valaki ezért a beszédért. És köszi kihagyom az őszi fordulót . Nem fogok eret vágni magamon a hiánya miatt.
Rendben, máskor félre állunk és kulturált levelet fogalmazunk meg a chat-ben, hogy viselkedj. Meg lehet beszélni mindent, tali augusztusban a díjátadón!
PSRL Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/PSRLRacing/

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Avatar
Módos János
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019.01.10. 08:29

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Módos János » 2019.05.14. 22:01

Holczreiter írta:
2019.05.14. 21:53
Szerintem egy szervezőnek nem így kellene megszólítani idegen embereket hogy “kuss”. Elég bátor ember vagy . Szerintem azért vigyázz egyszer nehogy szájba csavarjon valaki ezért a beszédért. És köszi kihagyom az őszi fordulót . Nem fogok eret vágni magamon a hiánya miatt.
Az anyázásért szerintem előbb csavarnak szájba embereket. Nyilván nem fog a verseny alatt félreállni és 5 sort írni.

Holczreiter
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2018.12.19. 18:48

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Holczreiter » 2019.05.14. 22:13

Ja értem János ! Ha neked azt mondja egy idegen hogy kuss , akkor te csöndben maradsz? Bocs de én nem kislány vagyok. De védjed nyugodtan, a kussozás az belefér úgy látom.

Avatar
Bírói Testület
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2018.08.25. 15:10

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bírói Testület » 2019.05.14. 22:19

Holczreiter írta:
2019.05.14. 22:13
Ja értem János ! Ha neked azt mondja egy idegen hogy kuss , akkor te csöndben maradsz? Bocs de én nem kislány vagyok. De védjed nyugodtan, a kussozás az belefér úgy látom.
Vagyis akkor két lehetőségünk van:
Tegyük közzé a szervezők neveit, hogy ha máskor megy a beszélgetés futam alatt és beírja a szervező ezt, akkro az oké legyen és lehessen versenyezni.

Félre áll a szervező és beírja neked címezve: Légyszíves maradjál csöndben, mert versenyezni szeretnék és nagyon zavar engem és a versenyzőtársaimat. A szabályzat leírja, hogy ez tilos és büntetést von maga után, szóval futam után fórumon beszéljétek meg közösbe, privát üzenetben, vagy pedig óvást is leadhatsz ha úgy érzed, hogy szabálytalan volt, de itt ne írogass.

Bocs, nincs erre 4 percünk, hogy végig írjuk szakaszosan ezt neked...
PSRL Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/PSRLRacing/

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Avatar
Módos János
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019.01.10. 08:29

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Módos János » 2019.05.14. 23:39

Holczreiter írta:
2019.05.14. 22:13
Ja értem János ! Ha neked azt mondja egy idegen hogy kuss , akkor te csöndben maradsz? Bocs de én nem kislány vagyok. De védjed nyugodtan, a kussozás az belefér úgy látom.
ok

zolee145
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019.02.10. 03:55

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: zolee145 » 2019.05.16. 11:39

Nos, visszanéztem az esetet. Először is ez a futam közbeni csetelés nálam kimaradt, nem szoktam olvasgatni, észre sem vettem. (Amúgy minden ligában alap, hogy futam közben nem csetelünk.) Nem is érdemes egyből véleményezni a dolgokat, mert a pillanat hevében nem biztos, hogy megfelelően ítéljük meg őket, anyázni meg végképp nem illendő semmilyen körülmények közt, ezért az emberek jelentős része azonnal, visszakérdezés nélkül üt.
Na szóval, lehet, hogy abban a balosban hagyhattam volna kicsivel több helyet, de végső soron nem miattam forogtál meg, hanem hátulról forgattak ki. Másrészt a következő balosban még szintén kilöktél valakit, és megint megforogtál. Ha csak a kettőnk esetét nézzük én keresztbe álltam de összeszedtem, és te is mentél volna simán tovább, ha nem jönnek hátulról.
Másrészt ha az előző köröket nézem többször sikerült keresztbe raknod, vagy épp letolni az ívről, ami nem volt éppen szép dolog, bár én nem írtam be minden alkalommal a csetbe, hogy Hevesi ez mi volt... Nyilván ezen esetek is közrejátszottak abban, hogy annyi helyet hagytam amennyit.
Ha minden olyan esetnél írnék a csetbe amikor valaki keresztbe rak, vagy épp nem hagy elég helyet nagyon sok kuss-t kapnék a futamokon. Ha valami nem tetszik két lehetőség van: vagy megóvod, vagy a következő futamon kibaszod a másikat. Az utóbbi elég jól működik a NASCAR-ban. :) (Nekem is volt már egyszer ilyen tervem, de végül meggondoltam magam, igaz nem veled kapcsolatban.)

Amúgy meg ez egy játék. Kétlem, hogy bármilyen eset érne annyit, hogy az ember anyázásig alacsonyodjon...

Avatar
Bírói Testület
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2018.08.25. 15:10

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bírói Testület » 2019.05.23. 18:34

Döntések kint, bajnoki frissítve.
PSRL Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/PSRLRacing/

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

FuReady
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2018.08.29. 20:20

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: FuReady » 2019.05.30. 20:59

MyG írta:
2019.05.30. 01:04
FuReady írta:
2019.05.29. 20:26
Mivel pont előttem történt + a csapattársamat érintette hátrányosan: R3-L3-T6, Malm Balázs - Mézes Gyula
Ha előtted történt láthattad volna, hogy elpattogott az autóm hátulja és megcsíptem a füvet féktávon, esélyem nem volt normális féktávot venni. Sajnáltam Balázst, verseny után meg is beszéltük.
Én R1-L1-T6 bejárata előtt átugrattam a belső kerékvetőn az első körben, és boldog voltam, hogy nem vittem magammal senkit... (mert ha bárkinek is nekimegyek az irányíthatatlan autómmal, bocsánatkérések közepette természetesen megérdemeltem volna az óvást)
Becsülendő, hogy Balázzsal megbeszéltétek, de majd a Bírói Testület dönt az ügyben.
Füredi Zoltán

Avatar
Bírói Testület
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2018.08.25. 15:10

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bírói Testület » 2019.06.07. 20:35

Zandvoort BT döntések kint, pontverseny hamarosan frissül!
PSRL Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/PSRLRacing/

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Válasz küldése