Társalgó

Januárban rajtol az INGYENES PSRL túraautó bajnokság a RaceRoom Racing Experience féle WTCR 2018-al! Gyere Michelisz Norbert, Nagy Nobert, Szabó Zsolt idei autójával és legyél te a bajnok! A bajnokság 4 fordulós és az amerikai pályacsomagot használja, ahol minden egyes helyszínen 3 futamot teljesítünk majd.
Avatar
Bírói Testület
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2018.08.25. 15:10

Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bírói Testület » 2018.12.15. 17:01

mehet
PSRL Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/PSRLRacing/

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Avatar
Bírói Testület
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2018.08.25. 15:10

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bírói Testület » 2018.12.30. 11:38

Teszt szerverek futnak, a hotlap majd jan 5 körül kezdődik, addig nyugodtan teszteljétek az autókat, hogy melyikkel jönnétek a bajnokságban.
PSRL Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/PSRLRacing/

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Avatar
Bírói Testület
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2018.08.25. 15:10

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bírói Testület » 2019.01.08. 19:08

A mai tesztfutam menete:

Időmérő 1: 20:15 - 20:18: Superpole
Verseny 1: 20:18 - 20:28
Szerver újratöltés, pisi szünet: 20:28 - 20:35 (nem kell lelépni a szerverről)
Időmérő 2: 20:35 - 20:40
Race2: 20:40 - 20:50
Race3: 20:50 - 21:00 (Második futam első 10 helyezettje fordul)

Amint lezajlott az esemény, indul a hotlap és kezdődhet élesben a kvalifikálás az első fordulóra. FONTOS! Itt már mindenki a bajnokságban leadott autóval fusson kört! A futamra nevezés szombaton kezdődik!
PSRL Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/PSRLRacing/

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Avatar
Bírói Testület
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2018.08.25. 15:10

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bírói Testület » 2019.01.08. 20:01

Szerver fut!

A superpole-t úgy tudjuk beállítani, hogy 3 perces az időmérő és utána nektek kell azt megtenni, hogy a felvezető kör után (rolling start az időmérő itt) egyszer próbálkoztok a mért körrel. Ha hibáztok, fejezzétek be a kört és esc a pitbe. Ha végig mentetek a körön, célvonal után esc a pitben. Superpole 1 mért kört enged megkezdeni. Ha elrontottad, így jártál. Jövőhéten már ezt nézni fogjuk, próbáljátok ki ma, lehetőleg ne menjetek több kört a megengedettnél.
PSRL Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/PSRLRacing/

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

MetaC
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018.09.03. 11:10

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: MetaC » 2019.01.15. 21:51

Elnézést az első futamon a két versenytárstól akit kitessékeltem!
Szűcs Máté

Avatar
Bírói Testület
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2018.08.25. 15:10

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bírói Testület » 2019.01.15. 21:57

Eredmények, replay és óvás topic holnap délelőtt lesz feltöltve. Óvni péntek 23:59ig lehet.
PSRL Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/PSRLRacing/

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Avatar
danikosz
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018.08.25. 17:35

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: danikosz » 2019.01.16. 10:50

Államvizsgára készültem, ezért 20 percet mentem kb a pályán plusz futam előtt még annyit.

Q1: Volt benne hiba, de szoros volt az időmérő, szóval jó ez.
R1: Feljöttem amíg tudtam, ennyi volt benne kb. P6.
Q2: Egy köröm nem volt, hibáztam, P19.
R2: Jó rajt, első kör végén 11. voltam, utána előrébb is voltam, hátrébb, végül a két Audi mellett elmentem, rontva ezzel az R3-as rajtpozíción, de kellett az a plusz pár pont, P7.
R3: Két audit megelőztem, Piski Tamással egy tempót mentünk, ha közelebb vagyok hozzá, se lett volna nagyon támadási lehetőség, nem volt meg a tempóelőny. P2.

Összességében elégedett vagyok, ennyi készüléssel kihoztam a maxot és kurva jó csaták voltak. Ez a pálya minden nyomvonalában király!

Tali Mid Ohio-ban!

Tomek
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.09.01. 01:53

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Tomek » 2019.01.17. 20:05

Sziasztok... hát hol is kezdjem... talán az elején, számomra érthetetlen, hogy miért nem sikerül betartani a verseny időpontokat, majd 15 perccel később kezdődött el az egész mint kellett volna.... ami általában nem szokott zavarni, de mivel éjszakás voltam utána ezért most igenis zavart, mert így a 3. versenyt a 3. helyről voltam kénytelen feladni, remélem azért ez változni fog és akkor több versenyt fogok tudni én is befejezni.
Amúgy élveztem a versenyt, bár az Audiknak nem igazán feküdt ez a pálya és sokat szenvedtem a beállítással, de azt hiszem közel a maximumot kihoztam a hétvégéből, Daninak külön köszönöm, hogy végig nyomás alatt tartott, meg is lett a végére az eredménye.
Remélem a többi pálya jobban fog feküdni az Audinak és akkor talán az elejébe is beférhetnek majd az Audik.

Avatar
Bírói Testület
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2018.08.25. 15:10

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Bírói Testület » 2019.01.17. 21:38

Tomek írta:
2019.01.17. 20:05
Sziasztok... hát hol is kezdjem... talán az elején, számomra érthetetlen, hogy miért nem sikerül betartani a verseny időpontokat, majd 15 perccel később kezdődött el az egész mint kellett volna.... ami általában nem szokott zavarni, de mivel éjszakás voltam utána ezért most igenis zavart, mert így a 3. versenyt a 3. helyről voltam kénytelen feladni, remélem azért ez változni fog és akkor több versenyt fogok tudni én is befejezni.
Amúgy élveztem a versenyt, bár az Audiknak nem igazán feküdt ez a pálya és sokat szenvedtem a beállítással, de azt hiszem közel a maximumot kihoztam a hétvégéből, Daninak külön köszönöm, hogy végig nyomás alatt tartott, meg is lett a végére az eredménye.
Remélem a többi pálya jobban fog feküdni az Audinak és akkor talán az elejébe is beférhetnek majd az Audik.
Igen, 20:24kor kezdtünk, így az elején volt egy 9 perces csúszás, valszeg mégsem számoltuk ki jól 7 után az időpontot, hogy mikor legyen az FP1. Utána viszont már nem tudunk mit tenni a lebonyolítás miatt. Amit kiírtunk az egy kb, a szerver váltás, futam előtt visszaszámolás nincs bele kalkulálva. Ha az utolsó csak 2 perccel a győztes után ér be, az is az R1 és R2-ben +4 perc csúszás összesen. Ha 20 mp-n belül vannak akkor 40 mp és 3,5 perccel hamarabb végzünk. Majd próbáljuk a pisi szüntetet rövidíteni egy picit, mást nagyon nem lehet. Mi a legkésőbbi időont, amikor lépned kell ilyenkor?
PSRL Bírói Testülete

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/PSRLRacing/

Bármilyen kérdésed van, tedd fel nekünk privátban nyugodtan!

Mihajlovics Máté
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2018.08.30. 19:57

Re: Társalgó

Hozzászólás Szerző: Mihajlovics Máté » 2019.01.19. 21:14

én is hasonló cipőbe járok mint Tomek - bár eddig a 2 futamos bajnoksággal sikerült mindig befejezni és beérni időben a melóba - de esetleg az nem lehetne megoldható hogy kereken este 8-kor kezdenénk ? És persze ha ez nem okozna gondot senkinek. De gondolom valamihez ez kötve van ha fel sem merült. Szóval bocs ha hülye kérdés volt!
Mihajlovics Máté

Válasz küldése